STRAŻAK SOŚNICA - strona oficjalna

SZKŁO MŁYNY 2:4 STRAŻAK SOŚNICA

Podsumowanie rundy jesiennej sezonu 2016/17

• autor: Admin, 2016-10-26 15:36

Nasza drużyna w tym sezonie prezentuje się dobrze, czego efektem jest miejsce na podium po rundzie jesiennej, ze stratą jednego punktu do lidera z Woli Buchowskiej. Przed sezonem za cel stawiano sobie miejsce w górnej połowie stawki, oraz nie dużą stratę punktowa do czołówki. Cele zostały spełnione z nawiązką, a nawet możemy mieć niedosyt bo nie wszystkie mecze nam wyszły, a mimo to jesteśmy w czołówce ligi. Wyniki w tym sezonie są diametralnie inne od tych z poprzedniego, przed sezonem na pewno nikt nie stawiał naszego klubu w gronie potencjalnych drużyn, które powalczą o awans, i jesteśmy czarnym koniem tych rozgrywek. Na wiosnę mamy realne szanse powalczyć zatem o historyczny awans.

W porównaniu do poprzedniego sezonu do drużyny dołączyli: Robert Tyrawski (GKS Orły), Kamil Hołub (Wesoła Zadąbrowie), którzy wnieśli dużo do drużyny, oraz dołączyli wychowankowie powracający z wypożyczeń: Dominik Mrozek (Sanoczanka), Mariusz Lach (GKS Orły), Rajmund Lasek (zagranica). Udałą się utrzymać kadrę z poprzedniego sezonu, co stworzyło trenerowi większe pole manewru przy ustalaniu składu. Wysoka frekwencja na treningach i meczach dały rezultat w postaci wyników.

W 9 meczach ligowych nasz zespół strzelił 44 bramki, co jest najlepszym wynikiem w lidze. Na ten wynik złożyły się bramki aż 12 zawodników, co pokazuje że każdy w drużynie potrafi strzelić gola. Najlepszym strzelcem ligi z 15 trafieniami jest Kamil Hołub, a w czołówce strzelców znajdują się również, Stanisław Podolak 6 bramek, Robert Tyrawski 5 bramek, Kamil Klaczkowski, Paweł Lisowski po 4 bramki.

Aż 9 zawodników zagrało we wszystkich meczach,a w pełnym wymiarze czasowym dwóch, Artur Gerczak, oraz Michał Ptasznik po 810 minut. 4 zawodników miało absencję tylko w jednym meczu, co pokazuje że kadra jest stabilna i nie ma dużych roszad w składzie.

Pełne statystyki ligowe i drużyny, można znaleźć w menu pod zakładkami KLASA B , oraz SENIORZY.

autor: ARRRGH 2016-11-04 23:24:23

Profil ARRRGH w Futbolowo Trochę się nie zgodzę - Hołub i Tyrawski to są mega wzmocnienia dla zespołu B-klasowego. Obaj jeszcze nie dawno z powodzeniem grali w lidze okręgowej. Zresztą wszystko potwierdzają statystyki 20/44 gole, 10/18 asyst - czyli praktycznie połowę. Jeśli jeszcze Mariusz Lach grałby całą rundę, to nie tylko awans, ale także pierwsze miejsce w lidze są w waszym zasięgu. Także powodzenia na wiosnę :)

Autor: Treść:pozostało znaków:

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

STRAŻAK SOŚNICA - CRESOVIA KALNIKÓW
GWIAZDA MAĆKOWICE - NAKŁO - STARZAWA
SAN HURECZKO - FORT JAKSMANICE
TĘCZA KOSIENICE - ŻURAWIANKA ŻURAWICA