SZKŁO MŁYNY | 2:4 | STRAŻAK SOŚNICA |
2020-07-25, 14:00:00 |
||
mecz towarzyski | ||
oceny zawodników » |
A-klasa » Przemyśl | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Mecze sparingowe | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
Aktualizacja: 27-08-2016
Strażak Sośnica
Przybyli: Robert Tyrawski (GKS Orły), Kamil Hołub (Wesoła Zadąbrowie), Dominik Mrozek (Sanoczanka Święte - koniec wyp.), Paweł Kramarski (Sanoczanka Święte - Koniec wyp.), Mariusz Lach (GKS Orły - Koniec wyp.), Rajmund Lasek (powrót z zagranicy),
Ubyli: Damian Kobrzyński (Sanoczanka Święte - Def.), Kamil Lecyk (Wesoła Zadąbrowie - Def.) Marcin Szelągowski, Grzegorz Szelągowski (nie wznowili treningów), Janusz Szwed (Przedmieście Jarosław - Def.), Wiliam Lecyk (Sanoczanka - juniorzy wyp.), Krzysztof Michalski (Gwiazda Maćkowice)
Więcej klubów w rozwinięciu:
Łęg Łowce
Przybyli: Marek Dietrich (Syrenka Roźwienica), Rafał Gałuszka (Bez Klubu) Myron Vano (Łęk Ostrów)
Ubyli: Rafał Bilinkiewicz (Korona Tuchla), Ireneusz Skrzypek (Łęk Ostrów), Kacper Sławiński (Dąb Dobkowice), Jarosław Hołyszko (Dąb Dobkowice)
Pogórze Rokietnica
Przybyli: Bartosz Brzyski (KS Węgierka), Dariusz Uchman (juniorzy) Sylwester Dyl (juniorzy)
Ubyli: - Kamil Stec (Tęcza Jankowice), Wojciech Wota (Wiraż Chłopice) Marcin Dmitrzyk (Bez Klubu)
Iskra Zabłotce
Przybyli: Irek Broda, Szymon Grendus, Paweł Jaromi, Mateusz Kaczmar, Krystian Tomaszewski, Andrzej Wojtowicz, Kamil Zazula (LKS Skołoszów) Paweł Gamracy (Korona Trójczyce) Bogdan Zubrzycki (Bez Klubu - ost. Strażak Sośnica)
Ubyli: -
Tęcza Jankowice
Przybyli: - Kamil Stec (Pogórze Rokietnica),Hubert Winiarski (Czarni Pawłosiów),Łukasz Nietrzeba (Santos Piwoda), Sławomir Brzyski, Paweł Dziadosz, Bartłomiej Kowalski, Kamil Kwaśny, Daniel Lusio, Jarosław Pańko, Radosław Łysik (Bez Klubu), Wojciech Kąfera (FC Roźwienica),
Ubyli: - Mateusz Ćwik (Dąb Dobkowice)
Fredro Surochów
Przybyli: Kamil Skiba (Płomień Morawsko - grający trener), Marcin Prasoł (KS Koniaczów), Gracjan Broda, Patryk Sanakiewicz, Kacper Szkolnik (juniorzy) Patryk Misiąg (Bez Klubu)
Ubyli: - Roman Kwoka, Marcin Maciałek (Bez Klubu)
Ostrovia Wola Buchowska
Przybyli: Marcin Borys (Wólka Pełkińska) Krystian Malec (Zorza Jagiełła)
Ubyli: Bartłomiej Kotliński (Gorliczanka Gorliczyna) Tomasz Chruszczy (Bez Klubu), Grzegorz Król (Wólka Grodziska)
Błękitni Wierzbna
Przybyli: Patryk Maślanka, Łukasz Michalik (Start Mirocin), Kamil Przepłata (Syrenka Roźwienica) Łukasz Gwóźdź (Bez Klubu) Dawid Kość (JKS)
Ubyli: Damian Słomiany (Czarni Pawłosiów), Piotr Liszewski (Cresovia Krzeszowice)
Iskra Cieszacin Wielki
Przybyli: Dariusz Pelc, Mariusz Standzoń (Syrenka Roźwienica)
Ubyli: Ireneusz Adamkiewicz (Delin Munina), Tomasz Bańkowski, Damian Urbanik (Bez Klubu)
Przedmieście Jarosław
Przybyli: Janusz Szwed (Strażak Sośnica - Def.) Konrad Kowal (Juniorzy) Dawid Koziej (Błękitni Wierzbna)
Ubyli: Łukasz Hendzel (Biało-Czerwoni Kaszyce - koniec wyp.), Michał Brud (Błękitni Pełkinie) Marcjan Cienki, Mateusz Długoń, Mateusz Forysiński, Maciej Jastrzębski, Karol Kic, Waldemar Litwin, Piotr Miszczuk (Bez Klubu)
Źródło: własne / strony i informacje z wyżej wymienionych klubów
Najbliższa kolejka 1 | ||||||||||||||||||||||||
|
Mężczyźni - 5 zł
Dzieci i Kobiety - Wstęp Wolny
dzisiaj: 71, wczoraj: 326
ogółem: 3 076 662
statystyki szczegółowe